WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Life is Strange: Before the Storm wkrótce w mobilnym wydaniu

Square Enix niespodziewanie zapowiedział Life is Strange: Before the Storm w wersji na system Android oraz iOS. To oczywiście nic innego jak prequel bardzo dobrze przyjętego Life is Strange.

I jest to naprawdę fajna informacja. Zwłaszcza dla tych, którzy są zwyczajnie znudzeni podobnymi grami przygodowymi, w których to narracja gra główną rolę. Nawet ja zaliczam się do tej grupy, bo przez wiele miesięcy zmuszałem się do przejścia pierwszej części Banner Saga na PC, ale gdy dowiedziałem się, że powstała wersja na Androida, to pożarłem ją w kilka wieczorów i przymierzam się do zrobienia tego samego z całą trylogią. Może nawet zdecyduje się na Life is Strange: Before the Storm? To pojawi się wkrótce właśnie w mobilnym wydaniu.

Stworzone przez studio Deck Nine, Life is Strange: Before the Storm z pewnością jest na obowiązkowej liście wszystkich fanów gier przygodowych, za którymi kryje się głęboka historia. Okazję na sprawdzenie wersji na Androida oraz iOSa otrzymacie już 19 września tego roku! Zapewne całość (trzy epizody) nie zostaną udostępnione za darmo, choć to całkiem prawdopodobne, że Square Enix spróbuje przyciągnąć niepewnych graczy promocją z darmowym pierwszym epizodem. Będzie to idealny pomysł na odświeżenie fabuły, ponieważ już 27 września na PC i konsole wleci Life is Strange 2.

Life is Strange trafia na Androida

Źródło: Phonearena
Zdjęcia: Phonearena