Chcecie poczuć dreszczyk na plecach za zupełną darmochę? Tym razem serwis Indie Gala zdecydował się na rozdanie kluczy gry Lucius na platformie Steam, która swoją drogą zakończyła rok 2017 z rekordowym przychodem.

Lucius to nietypowa gra przygodowa z elementami horroru studia Shiver Games, która swoją premierę odbyła w 2012 roku. Wcielamy się w niej w tytułowego dzieciaka, który okazuje się synem samego diabła. Dlatego nie bez kozery stanęło przed nim zadanie w postaci wymordowania mieszkańców jednego z domostw. Jednak nie jest to takie proste, na jakie wygląda. Zło w czystej postaci jest w dalszym ciągu słabym dzieckiem, które musi wykorzystywać swój spryt na zadanie śmiertelnych obrażeń.

Jeśli podoba Wam się takie spędzanie czasu, to klikajcie w ten link, aby przenieść się na oficjalną stronę promocji. Aby z niej skorzystać, będziecie zmuszeni zalogować się na konto Indie Gala, a następnie odebrać kod z jednej z zakładek na swoim profilu. Lucius może nie spotkał się z dobrym przyjęciem przez krytyków i graczy, ale oferuje około 10 godzin gry nawet na wiekowym już sprzęcie.

Warto przypomnieć również o darmowych kluczach do F1 2015, które rozdaje Humble Bundle dziś do godziny 18:00. Zgarniecie go o tutaj.

Źródło: indiegala.com, humblebundle.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej