WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Darmowe granie: Lucius na Steam od Indie Gala

Chcecie poczuć dreszczyk na plecach za zupełną darmochę? Tym razem serwis Indie Gala zdecydował się na rozdanie kluczy gry Lucius na platformie Steam, która swoją drogą zakończyła rok 2017 z rekordowym przychodem.

Lucius to nietypowa gra przygodowa z elementami horroru studia Shiver Games, która swoją premierę odbyła w 2012 roku. Wcielamy się w niej w tytułowego dzieciaka, który okazuje się synem samego diabła. Dlatego nie bez kozery stanęło przed nim zadanie w postaci wymordowania mieszkańców jednego z domostw. Jednak nie jest to takie proste, na jakie wygląda. Zło w czystej postaci jest w dalszym ciągu słabym dzieckiem, które musi wykorzystywać swój spryt na zadanie śmiertelnych obrażeń.

Jeśli podoba Wam się takie spędzanie czasu, to klikajcie w ten link, aby przenieść się na oficjalną stronę promocji. Aby z niej skorzystać, będziecie zmuszeni zalogować się na konto Indie Gala, a następnie odebrać kod z jednej z zakładek na swoim profilu. Lucius może nie spotkał się z dobrym przyjęciem przez krytyków i graczy, ale oferuje około 10 godzin gry nawet na wiekowym już sprzęcie.

Warto przypomnieć również o darmowych kluczach do F1 2015, które rozdaje Humble Bundle dziś do godziny 18:00. Zgarniecie go o tutaj.

Źródło: indiegala.com, humblebundle.com