WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Luminar – aplikacja do edytowania zdjęć z MacOS, dostępna w Windows Store

Firma znana użytkownikom App Store’a – Macphun, odpowiedzialna za Luminar („super-doładowane oprogramowanie do zdjęć”) właśnie zawitała w Windows Store ze swoją najbardziej rozpoznawalną appką.

Aplikacja ta, warto zauważyć, w roku 2017 wygrała nagrodę IPA za Najlepsze Oprogramowanie do Zdjęć, a teraz użytkownicy Windowsa będą mogli cieszyć się jej wersją beta. Kluczem do sukcesu w przypadku Luminar ma być najnowsza autorska technologia do przetwarzania zdjęć, która pozwala choćby na szybkie operowanie na RAWach.

Luminar został stworzony przez Macphun tak, aby edytowanie zdjęć było przyjemne i komfortowe, a pomaga w tym ponad 1000 opcji, pozwalających użytkownikom na uwolnienie swojej kreatywności. Wszyscy zainteresowani mogą zapisać się teraz do bety, wyczekując finalnej wersji, która ma się pojawić na Windowsie w listopadzie 2017 roku. Jeśli nie wiecie, czym może się pochwalić Luminar, wytłumaczy Wam to fotograf Matt Granger.

Nie spodziewajcie się jednak, że ostateczna wersja Luminara będzie należeć do tanich. Media spodziewają się, iż jego cena zawrze się w przedziale od 60 do 100 dolarów, mimo to, trudno nie cieszyć się z przypływu ciekawych aplikacji do zapomnianego przez niemal wszystkich Windows Store’a.

źródło: mspoweruser.com | zdjęcie: cultofmac.com