WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Lutowe Humble Monthly startuje z Warhammer Vermintide 2

Jakoś dawno nie publikowaliśmy na łamach naszego portalu informacji na temat gier z zestawów Humble Monthly, które można zgarnąć w ramach miesięcznej subskrypcji. Czas to nadrobić, a zwłaszcza przez to, że w tej lutowej edycji macie gwarantowany klucz do Warhammer Vermintide 2 w wersji Collector’s Edition. Nie bez powodu wielu nazywa ją najlepszym Warhammerem z ostatnich lat, polecając ją każdemu fanowi kooperacyjnej zabawy. 

Ponadto możecie liczyć też na kopię Cultist Simulator, czyli karcianki inspirowanej twórczością Lovecrafta i Earth Defense Force 4.1. Ta z kolei nie jest (wbrew oczekiwaniom po tytule) jakimś „tower defense”, ale pełnoprawną grą akcji, w której wcielamy się w członka jednostki specjalnej, stającej w obronie Ziemi przed przybyszami z kosmosu.

Oczywiście te trzy powyższe gry to dopiero początek zestawu za 12$. Po zakończeniu promocji, czyli 1 marca, każdy subskrybent otrzyma pozostałe pozycje, wśród których mogą trafić się zarówno perełki, jak i nic niewarty crap. Opłacalność zestawu i tak jest wysoka, bo za te ~45 złotych nie zgarniecie nawet wspomnianego Warhammera w tej edycji na Steam.

Swoją drogą, wyobrażacie sobie oburzenie graczy w momencie, kiedy to Humble Bundle zrezygnowałoby z kluczy na Steam na rzecz tych na Epic Games Store? Wtedy mam wrażenie, że sytuacja związana z Metro Exodus zeszłaby na drugi plan...

Czytaj też: Szwedzki Urząd Skarbowy żąda miliardów od twórców Candy Crush

Źródło: Humble Monthly