WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Macie ograniczony czas na wypróbowanie Conan Exiles na Steam

Brak planów na weekend? Rzućcie okiem na wiosenną pogodę za oknem – aż wstyd nie wyjść! Jeśli jednak chcecie oddać się wirtualnej zabawie, to może skusicie się na Conan Exiles, który jest obecnie dostępny za darmo na Steam do 11 marca. 

Conan Exiles był jedną z tych gier, które reklamowały się w dniu debiutu we wczesnym dostępie zarówno cholernie popularnymi w tamtych czasach mechanikami surwiwalowymi, jak i wszechobecną golizną. Od jej premiery na rynku 8 maja zeszłego roku gra straciła na popularności, gromadząc wokół siebie oddanych fanów uniwersum i takiego stylu zabawy, ale twórcy i tak zdają się o nich zapominać. Wystarczy tylko spojrzeć na ostatnie aktualizacje – największą z nich była ta z zeszłego roku, wprowadzająca system oswajania zwierząt, który musiał być łatany przez następne tygodnie. I to wszystko w obliczu kolejnych płatnych dodatków z wizualnymi bajerami.

Wprawdzie w ostatnim tygodniu Conan Exiles dostał aktualizację uwzględniającą sporo zmian na świecie, uzupełniającą zbiorek zagrożeń o nowe rodzaje „oczyszczeń” (ataków NPC na bazy graczy) i oddającą w ręce graczy nowe wyzwania w lokacji Unnamed City i zimowej krainie (nowy boss). Osobiście polecam przynajmniej sprawdzić tę gierę Funcomu, choć zalecam zebranie drużyny przed wejściem w ten świat. Jeśli spodoba Wam się na tyle, że postanowicie zostać na dłużej, to do 18 marca będziecie mogli zakupić ją za prawie 72 zł.

Czytaj też: Conan Exiles wzbogaciło się o możliwość oswajania zwierząt

Źródło: Steam