WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Margot Robbie zamierza wyprodukować swój własny film

Ludzie kochają filmy, w których główną rolę grają anty-bohaterowie, co widać na przykładzie sukcesu Deadpoola. Margot Robbie grająca Harley Quinn, zdecydowanie wyróżniała się swoją rolą spośród innych aktorów na planie Suicide Squad. Widocznie ktoś dostrzegł jej talent i postanowił dać jej możliwość nakręcenia własnego filmu, w którym zresztą też będzie grała. 

Serwis Hollywood Reporter doniósł, iż Margot Robbie oprócz pracowania nad spin-offem Suicide Squad, jest również producentem tajemniczego projektu w swoim studio – LuckyChap Entertainment. Plotki głoszą również, iż „nieoznajmiona światu” scenarzystka zajmuje się już pisaniem scenariusza do tego filmu. Co ciekawe inicjatywa stworzenia nowej, kinowej produkcji wyszła od samej aktorki. Bardzo zżyła się z żeńskimi charakterami w komiksach DC, podczas przygotowywania się do roli Harley Quinn i dostrzegła potencjał na stworzenie kolejnego filmu. Szybko znalazła odpowiednią scenarzystkę, pokazała projekt w swoim studio, a teraz zajmuje się jego produkcją, jak i również graniem w nim ważnej roli aktorskiej.

Trzymamy kciuki za nową produkcję pani Robbie i po cichu liczymy na to, że zarówno powstający spin-off, jak i jej tajemniczy projekt, okażą się filmami o niebo lepszymi od Suicide Squad.

[źródło: hollywoodreporter.com ]