WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Marti Noxon dołączyła do Netflixa

Utalentowana reżyserka, producentka i scenarzystka Marti Noxon dołączyła do Netflixa. Dzięki temu grono twórców pracujących dla platformy zyskało kolejnego, utalentowanego twórcę.

Marti Noxon znana jest z pracy przy serialach takich jak: Buffy postrach wampirów, Glee, Gre’s Anatomy, Mad Man, a także ze swojego ostatniego projektu dla HBO – Ostre przedmioty. Współpracowała wcześniej także z Netflixem przy filmie Aż do kości. Dzięki podpisanemu kontraktowi Noxon będzie teraz tworzyć treści tylko dla platformy streamingowej. Nie wiadomo na na jak długi czas została związana z firmą, ani jaki będzie jej pierwszy projekt.

Marti Noxon dołączyła do Netflixa

Fakt, że Marti Noxon dołączyła do Netflixa świadczy o nowo rozwijającej się strategii firmy. Zamiast gonić za pojedynczymi serialami twórcy mogą stworzyć ciąg własnych, oryginalnych produkcji. Widzowie zaś znajdą je wszystkie w jednym miejscu. Jak widać warunki oferowane przez Netflix są na tyle korzystne, że twórcy chętnie na nie przystają. Tworzenie dla platformy streamingowej pozwala uniknąć sztywnych zasad rządzących tradycyjną telewizją. Mogą robić dojrzałe treści i jednoczenie docierać do szerokiego grona odbiorców.

Czytaj też: Nowy zwiastun Alita: Battle Angel

Źródło: www.engadget.com