WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Marvel obiecuje, że zobaczymy jeszcze Daredevila

Decyzja Netflixa o anulowaniu Daredevila wzbudziła wielkie niezadowolenie wśród fanów. Komentarzy i pytań było tak wiele, że Marvel postanowił się wypowiedzieć.

Na oficjalnym profilu serialu Daredevil na Twitterze ukazało się zdjęcie z podpisem, w którym Marvel obiecuje, że zobaczymy jeszcze Daredevila. Nie wiadomo, czy powróci w swoim własnym serialu czy może gościnnie w Jessice Jones lub Punisherze.

Decyzja o anulowaniu Daredevila oficjalnie spowodowana jest napiętymi stosunkami Netflixa i Marvela, a także nieporozumieniami artystycznymi. Nie wiadomo ile jest w tym prawdy, w końcu już wcześniej z platformy usunięto dwa inne seriale Marvela – Luke’a Cage’a i Iron Fista.  Jednak Daredevil do tej pory wydawał się najmocniejszą produkcją i miał ogromne rzesze fanów. Trzeci sezon zaś został przyjęty bardzo dobrze zarówno przez krytyków jak i fanów produkcji.

Możliwe, że wszystkie zniknięcia mają związek z powstającą platformą Disney+, która posiada prawa do postaci z Marvel Comics. Bardzo prawdopodobne, że Marvel wycofuje swoje seriale, by przywrócić je już na swoim podwórku. Jednak jeśli tak, to zapewne nie doczekamy się w najbliższej przyszłości kontynuacji serialu Jessica Jones i Punisher. Ale daje to nadzieję, że naprawdę zobaczymy jeszcze Daredevila.

Czytaj też: Obsada prequela Kingsman powiększa się o kolejne gwiazdy

Źródło: comicbookmovie.com