WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Metal Gear Solid odwzorowany za pomocą Lego robi wrażenie

Gry Hideo Kojimy, takie jak Metal Gear Solid, zawsze gromadziły przy sobie bazę oddanych i kreatywnych fanów, ale czy coś przebije pod tym względem YouTubera Bearly Regal?

Podjął się on bowiem odwzorowania w konwencji Lego kilku kluczowych scen z serii Metal Gear Solid, nie zapominając w nich o ośnieżonej bazie, HIND-D, windzie czy ciężarówce dostawczej. Ba, jest nawet Lego Snake doprawiony biegający w akompaniamencie klimatycznej muzyki.

Projekt zajął autorowi ponad 60 godzin, ale nie złamało to jego entuzjazmu do tematu, gdyż Bearly Regal już zajmuje się reprodukcją Shadow Moses. Myślicie, że ktoś w siedzibie Konami wzruszy się po obejrzeniu LEGO Metal Gear Solid i postanowi wykręcić numer do ekipy odpowiedzialnej za gry z serii LEGO? O, albo może za filmy! To byłoby dopiero zabawne, biorąc pod uwagę, że od dobrych kilkunastu lat fani Snake’a nie mogą doprosić się o pełnoprawny film z nim w roli głównej. Tak czy siak, na każdą okazję, aby ponownie odwiedzić szalony świat pochodzący z głowy Kojimy, reaguję uśmiechem.

źródło: eteknix.com | zdjęcie: tumblr.com