WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Michael B. Jordan o oscarowych perspektywach Czarnej Pantery

Czarna Pantera może pochwalić się doskonałymi efektami specjalnymi i scenariuszem obejmującym komiksowe korzenie postaci. Do tego należy dodać bardzo dobrą grę aktorską i ścieżkę dźwiękową. Nic więc dziwnego, że Marvel chce zgłosić ten film, aż do 16 kategorii w walce o statuetkę. Teraz Michael B. Jordan wypowiedział się o oscarowych perspektywach Czarnej Pantery. 

Czarna Pantera zdobył uznanie fanów, krytyków i samego Marvela do tego stopnia, że ma szansę zawalczyć o statuetkę. Uważają tak również aktorzy. W wywiadzie dla Essence wypowiedział się Michael B. Jordan, który wcielił się w Killmonger’a.

Film wykonał świetną robotę przebijając się przez wiele barier i wywierając wielki wpływ na kulturę i świat. Jeśli Akademia weźmie pod uwagę te wszystkie niesamowite rzeczy, które zrobił do tej pory może wygrać wszystko.

Michael B. Jordan o Oscarowych perspektywach Czarnej Pantery

Jordan nie jest jedynym aktorem z Czarnej Pantery, który uważa, że powinien on zostać nominowany do Oscara. Popiera to również odtwórca głównej roli – Chadwick Boseman. Uważa on, że film powinien otrzymać statuetkę za najlepszy film popularny. Czarna Pantera mogłaby wówczas pokazać, że filmy komiksowe to poważny i wpływowy gatunek.

Czytaj też: Tajemnicza rola Keanu Reevesa w Toy Story 4

Źródło: www.cbr.com