Microsoft pracuje nad aplikacją „Your Phone”, która ma za zadanie połączyć smartfony z komputerem posiadającym system Windows 10 i pozwolić na przeciąganie dowolnych rzeczy pomiędzy tymi urządzeniami.

Aktualnie przeciąganie rzeczy jest możliwe tylko w przypadku pakietu Office i innych aplikacji Windowsa. Microsoft chce to zmienić i dodać możliwość synchronizacji wiadomości tekstowych oraz powiadomień. Aplikacja ma działać na smartfonach z systemem Android i iOS więc będzie zachowana pełna kompatybilność, aczkolwiek pierwsi otrzymają ją użytkownicy systemu od Google. W przypadku Windowsa 10, ma ona działać dopiero od aktualizacji Redstone 5.

Microsoft planuje wprowadzić „Your Phone” do końca października. Nie wiadomo jeszcze czy będzie to część nowej aktualizacji czy osobna aplikacja do pobrania. W mojej opinii takie oprogramowanie znacznie ułatwi pracę na komputerze i synchronizację ze smartfonem. Życie po prostu stanie się przyjemniejsze. Czy Wy także tak uważacie, czy sądzicie, że będzie to bezużyteczne?

Źródło: http://www.bgr.in/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!