WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Microsoft szaleje i rozdaje Xbox Game Pass Ultimate w cenie kawy

Słyszycie to zawodzenie w oddali? To uczniowie, którzy musieli wrócić do szkoły akurat tydzień przed promocją, jaką zgotował nam Microsoft. Firma zaczęła bowiem oferować Xbox Game Pass Ultimate dla kont z nieaktywną subskrypcją za rekordowo niską cenę, której nie sposób ominąć. 2 miesiące za cenę kawy? Chyba warto! 

Czytaj też: Mapa Morgantown w Fallout 76 Nuclear Winter

„Netflix dla gier wideo”, jakim jest Xbox Game Pass Ultimate, to idealna oferta dla graczy konsolowych z Xboxami oraz graczy PC. W jego ramach dostajecie dostęp nie tylko do ponad setki gier, ale też subskrypcji Xbox Live Gold. Nieźle, jak na wydatek zaledwie 4 złotych za miesiąc i 8 złotych na dwa miesiące. To właśnie 85% zniżka z 54,99 zł, a jeśli zechcecie komuś zrobić miły upominek, to również taki prezencik wchodzi w grę.

Obecnie oficjalną stronę tej promocji znajdziecie tutaj i wbrew oczekiwaniom – nie ma żadnych haczyków. To pełnoprawna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate, którą zapowiedziano w kwietniu bieżącego roku, jako synergię właśnie Xbox Live Gold i Xbox Game Pass. Jeśli z kolei mowa o grach na ten miesiąc, to do dyspozycji dostajemy m.in.:

Czytaj też: Nie lubię pudełek, ale nowe wydania gier na PS4 są przepiękne

Źródło: Microsoft