Gigant z Redmond udostępnił najnowszą aktualizację systemu Windows 10.

Już w pierwszym tygodniu lutego do tzw. szybkiego pierścienia aktualizacji trafił update o numerze 14257. Nie wprowadza on znaczących zmian, lecz wnosi sporo poprawek i szykuje grunt pod nowe funkcje. Jak zapowiadają przedstawiciele Microsoftu, nowa wersja to początek mniejszych zmian, które trafią do “szybkiego pierścienia”. Kolejne aktualizacje mają być częstsze, ale przy tym mniej znaczące. Z kolei te wprowadzające istotne opcje mają się pojawiać w większych odstępach czasowych.

Niestety, nawet 14257 nie okazuje się wolna od błędów, które odnotowali testerzy. Chodzi m.in. o wyskakujący błąd WSClient.dll, niewłaściwe działanie niektórych kamer internetowych czy błędne wyświetlanie informacji na temat trybu samolotowego. Microsoft zapowiada, że błędy znikną podczas kolejnej aktualizacji.

Co ciekawe, w związku z rozpoczynającym się w Chinach rokiem Małpy, gigant z Redmond wydał serię tapet związanych właśnie z tym wydarzeniem. Jeśli jesteście zainteresowani przyozdobieniem swojego pulpitu, zajrzyjcie pod ten adres.

[Źródło i grafika: digitaltrends.com]

 

 

    Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!