WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Miejsca występowań UFO od 1933 na jednej mapie

Jeśli wierzyć ludziom, którzy widzieli UFO, to obce rasy lubią zaglądać na naszą planetę. Temat jest na tyle „chodliwy, że” znalazł się ktoś kto zebrał wszystkie te „cudowne miejsca odwiedzin”, oznaczył je na mapie, po czym zrobił z nich animację.

Christian Pearson, kandydat na MBA, skorzystał z informacji od National UFO Reporting Centre i pozaznaczał na mapie wszystkie wystąpienia UFO, jakie zarejestrowano od 1933 roku. Wszystkie „odwiedziny” zaznaczane są jako błyskające kropki, które różnią się od siebie kolorami, oznaczającymi to jak długo widziano przybyszów z kosmosu. Warto dodać także, że wbrew wszystkim mitom filmowym, najwięcej UFO zauważono w okolicach dużych miast, a nie na odludnych wiejskich terenach.

Jeśli chodzi o Polskę to łatwo można zauważyć, że Kraków to miasto miłośników obcych. To właśnie tam na mapie zaznaczono najwięcej odwiedzin „ufoków”. Kropki migają też bardzo często przy Łodzi oraz okolicach Warszawy. Zauważyłem też, że UFO widziano również w Gdańsku, co prowadzi nas do wniosku, że nie tylko my jedyni kochamy polskie morze.

[źródło: eteknix.com; zdjęcie: frostillustrated.com]