WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mike Colter rozważa szanse na powrót Luke’a Cage’a

Mike Colter wcielił się w tytułowego bohatera w serialu Marvela i Netflixa Luke Cage. W jednym z wywiadów opowiedział o swoich odczuciach, gdy anulowano serial, a także rozważa szanse na powrót Luke’a Cage’a.

Odwołanie serialu przez Netflix było dla aktora sporym zaskoczeniem. Jednak z perspektywy czasu Colter dostrzega, że nie było to aż tak niespodziewane. Opowiada o tym w wywiadzie dla ComicBook.com.

To było słodko-gorzkie. Trochę mnie zaskoczyło, ale nie sądzę, bym był tak zszokowany jak większość ludzi, gdyż byłem trochę bliżej. Było kilka sygnałów, które o tym świadczyły. Choć szliśmy ze wszystkim naprzód, to było sporo odwlekania. Wiele rzeczy dostawało kolejny, kolejny i kolejny termin, choć nie było ku temu powodów.

Wygląda na to, że Colter był już przygotowany na cios, gdy wyszło na jaw, że Netflix nie przedłuży serialu o kolejny sezon.

Były pewne rzeczy,  które wydawały się dziwne, więc kiedy to się stało powiedziałem: „Ech, to nie był wielki szok, ale nadal szok.”

Gdy odwołano serial fani postanowili zareagować. Chcieli wznowienia serii lub przynajmniej umieszczenia gdzie indziej samego bohatera. Colter zauważył jednak, że choć wsparcie fanów było miłe, to jednak po ich stronie leży spora część winy. Jednak tak duże poparcie może zwiększyć szanse na powrót Luke’a Cage’a.

Czytaj też: Premiera piątego sezonu Black Mirror jest opóźniona

Źródło: cbr.com