WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mod, który mógłby być dodatkiem – Fallout 4: New Vegas

Fallout: New Vegas stworzony na zlecenie Bethesdy przez Obsidian był zdecydowanie najlepiej przyjętą odsłoną serii w 3D. Oczywiście odbiega dalece od poziomu zaawansowania w nowszym Fallout 4, ale gdyby tak połączyć te dwie gry w jedno? Rzućcie okiem na mod, który mógłby być dodatkiem – Fallout 4: New Vegas.

Nie wiem jak Wy, ale od Fallouta 4 odtrącił mnie mały szczegół, który dla fana poprzednich części był nie do zrozumienia. Serio? Otrzymanie kultowego pancerza wspomagającego w pierwszych kilkudziesięciu minutach zabawy? Było to dla mnie czymś nie do przyjęcia, dlatego odłożyłem grę tak szybko, jak ją kupiłem. Ostatecznie za dobrego Fallouta w 3D uznałem jedynie New Vegas, który jednak odbiega obecnie od standardów graficznych. Modyfikacja Fallout 4: New Vegas skutecznie to jednak maskuje.

W skrócie – ten mod po prostu przenosi sekwencje, zadania i misje z New Vegas do Fallouta 4. Powyższy materiał przedstawia pierwsze 10 minut rozgrywki, które są najprawdopodobniej najbardziej dopracowane w całym tym projekcie. W jego tworzenie angażuje się naprawdę wiele osób, a nawet społeczność, która na oficjalnym fanpage dobiła do prawie 33000 polubień. Fallout 4: New Vegas nie ma jeszcze daty premiery, a prace nad nim trwają od sierpnia 2017 roku. Rozmiar modyfikacji robi jednak wrażenie, o czym przekonuje nawet oficjalna strona.

Kolejny kamień milowy w nieoficjalnym „rozszerzeniu” Fallout New York

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech