Pierwsza nieocenzurowana gra pornograficzna trafiła na Steama przed miesiącem, korzystając z nowej polityki Valve. Firma zdecydowała się bowiem na zniesienie zakazu wydawania takich produkcji, dodatkowo podkręcając warunki jakościowe, jaką muszą spełnić. Wygląda na to, że tym sprostała właśnie Kara no Shojo.

To najnowsza produkcja „z tego nurtu”, która zaraz po wejściu do sklepu Steam zachęca graczy 30% obniżką ceny i negliżem. Rozgrywka to typowy point-and-click z licznymi dialogami, w której wcielamy się w prywatnego detektywa Tokisaka Reiji dążącego do rozwiązania zagadki dziwnych morderstw. Fabuła obraca się wokół ponad 30 postaci w powojennej rekonstrukcji Tokio z 1956 roku. Obszar ten wciąż próbuje odbudować się po II wojnie światowej, w czym nie pomaga mu rozpoczęta właśnie seria zabójstw. Dojście do rozwiązania ma graczom z kolei zapewnić przeniknięcie do Ouba Girls Academy.

Nie bez powodu znalazła się w kategorii przeznaczonej wyłącznie dla dorosłych. Podczas gdy w grze pojawiają się sceny „gore” takie jak dekapitacje, czy posiniaczone nagie ciała. Mieszankę uzupełniają „graficzne sceny seksualne pomiędzy dorosłymi”, które to głównie przełożyły się na restrykcję 18+. Jeśli czujecie się zainteresowani, to Kara no Shojo można teraz kupić na Steamie za 88 złotych. Wkrótce jednak promocja przestanie obowiązywać, a cena na wzrośnie do wcześniejszych 124,99 złotych.

Czytaj też: Na The Elder Scrolls VI możemy jeszcze poczekać

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej