WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Moto Z2 Play trafia do sprzedaży

Motorola powraca na dobre na rynek polski. Marka ta zazwyczaj zbiera plusy za prawie czysty system Android czy dobry stosunek jakości do ceny. Najnowszy smartfon, Moto Z2 Play, ma za zadanie podtrzymać te opinie.

Motorola to marka, która stworzyła pierwszy telefon komórkowy, pierwszy telefon z klapką oraz pierwszy rozwinięty system modułowości. Także pierwsze słowa z kosmosu padły dzięki Motoroli. Jest to więc marka, która kojarzy się z innowacyjnością. Po przejęciu firmy przez Lenovo i początkowych problemach powróciła ona w chwale na polski rynek. Właśnie teraz, po miesiącu przedsprzedaży, do sklepów wszedł smartfon Moto Z2 Play. Działa on pod kontrolą systemu Android 7.1. Nougat. Został on wyposażony w procesor Snapdragon 626 oraz 4 GB pamięci RAM.

Główną zaletą telefonu jest obsługą Moto Mods. Można dzięki temu do smartfona dołączyć obiektyw, projektor, powerbank, moduł błyskawicznego ładowania (TurboPower Pack) czy moduł z funkcją błyskawicznego zasilania urządzenia (Style Shell Wireless Charging). Także niedługo do sklepów trafi GameMod, który zamieni smartfon w konsolę, czy głośnik JBL SoundBoost2.

Źródło: Materiały prasowe