WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Możecie sprawdzić Insurgency: Sandstorm za darmo

Insurgency: Sandstorm zadebiutowało w grudniu 2018 roku, jako swoista kontynuacja gry Insurgency. Na całe szczęście nie kosztowała wtedy tradycyjnych 250 złotych, a jedynie 119,90, czyli przyzwoicie, jak na grę-kalkę. Najlepsze jest jednak to, że sprawdzicie ją od dziś do 24 czerwca za zupełną darmochę na Steam. 

Czytaj też: Najczęstsze pre-ordery gier z E3 – za co już teraz zapłacili gracze?

Już dziś ruszył darmowy weekend w Insurgency: Sandstorm, trwający tak naprawdę całe 4 dni. W ramach tej promocji po prostu macie okazję zagrania w nieokrojoną produkcję i ewentualnie zakupienia jej w promocyjnej cenie 83,93 złotych. Zanim to jednak zrobicie, radzę rzucić okiem na ceny w sieci – te są nawet dwukrotnie niższe.

Przy tego typu okazjach zawsze warto sobie zadać jedno pytanie – czy warto? No cóż, nie jestem Wam w stanie tego zapewnić, ale coś tam w pierwszą odsłonę pograłem i była naprawdę zacna. „Dynamiczniejsza ARMA” – przeleciało mi wtedy przez myśl i jest w tym zapewne sporo racji. Na szczęście społeczność Insurgency: Sandstorm oceniła ją naprawdę dobrze i wśród całych 16402 recenzji aż 76% z nich było pozytywnych. Średnia 78 punktów na Metacritic zdaje się to potwierdzać.

Wymagania sprzętowe prezentują się z kolei całkiem solidnie, wymagając w najlepszym wypadku aż i7-8700/Ryzena 2700, karty GeForce GTX 980 oraz 16 GB pamięci RAM.

Czytaj też: Ruszyła petycja związana z Cyberpunk 2077

Źródło: Steam