WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Możliwe, że Charlie Cox nie zagra znów Daredevila

Odwołanie przez Netflixa serialu Daredevil  zaskoczyło wszystkich. Nie tylko fanów, ale również obsadę. Nic więc dziwnego, że w nowym wywiadzieCharlie Cox, wcielający się w tytułową rolę, komentuje całą sytuację.

Netflix odwołał serial Daredevil po zaledwie trzech sezonach. To wielkie rozczarowanie dla fanów, ale i dla obsady serii Marvela. Członkowie ekipy nie mieli o niczym pojęcia i omawiali już plany na nadchodzący 4. Sezon.

Możliwe, że Charlie Cox nie zagra znów Daredevila

Podczas rozmowy z EW, Charlie Cox, został poproszony o skomentowanie całej tej sytuacji. Oświadczył, że nie był gotowy, by pożegnać się z Człowiekiem Bez Lęku.

Wielu z nas naprawdę spodziewało się kontynuacji, a ja na pewno. Prawda jest taka: czułem, że mamy wiele historii do opowiedzenia i chociaż rozumiem odwołanie, to jestem bardzo tym zasmucony.

 Marvel potwierdził już, że Matt Murdock powróci w pewnym stopniu. Nie wiadomo czy w nowym serialu na Disney + czy też w filmie kinowym. Możliwe jest jednak, że Charlie Cox nie zagra znów Daredevila.

Tak właśnie działa biznes. Jednak te postacie wiele znaczą dla ludzi. To dziwne, ale istnieje szansa, że już nigdy nie będę grał Matta Murdocka. To dziwne uczucie, ponieważ ta postać był tak wielką częścią mojego życia przez ostatnie cztery i pół roku.

Aktor ma ogromną nadzieję, że jednak uda mu się ponownie zagrać Diabła z Hell’s Kitchen. My też na to liczymy. Charlie Cox świetnie wpasował się w tego bohatera i fajnie byłoby go nadal w tej roli oglądać.

Czytaj też: Nowy materiał w Once Upon a Deadpool trwa ponad dwadzieścia minut

Źródło: comicbookmovie.com