O karcie GeForce GTX 1080 Ti było już wiele plotek. Kilka z nich mówiło, że grafika pojawi się na CES 2017, jednakże tak się nie stało. Najnowsze doniesienia informują, że powinniśmy zobaczyć ją na Game Developers Conference (GDC).

Na tym wydarzeniu, Nvidia ma swoją prezentację w dniu 28 lutego. Odbywa się ona w godzinach od 6.30 do 11.30. Niestety, nie wiadomo czy wydarzenie będzie na żywo transmitowane w internecie. Zazwyczaj, jeśli jest ono transmitowane, oznacza to, że firma chce pokazać coś wyjątkowego. Premiera 1080 Ti na GDC jest możliwa, ponieważ już wcześniej firma prezentowała na tym wydarzeniu ważne dla niej rzeczy. Przykładowo w 2015 roku pokazała ona tam Shield TV.

Oczekuje się, że nowa grafika będzie dopełnieniem wszystkich Pascalów. Logicznym wydaje się także, że jej zapowiedź powinna mieć miejsce jak najszybciej, ponieważ niedługo AMD wprowadzi grafiki z serii Vega, które mogą odebrać palmę pierwszeństwa Nvidii. Czekamy więc z niecierpliwością na nową premierę. Możliwe też, ze wraz z 1080 Ti spadną ceny zwykłych 1080, co mogłoby pozytywnie wpłynąć na rynek. Ale o tym wszystkim dowiemy się w najbliższym czasie.

Źródło: http://www.kitguru.net/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!