WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

MSI także wprowadza karty graficzne do zestawów mini-ITX

MSI znane jest z dobrych konstrukcji kart graficznych. Jego seria Gaming X uważana jest za jedną z najlepszych jakie istnieją. Jednakże do tej pory firma nie miała w ofercie kart przeznaczonych dla konstrukcji mini-ITX. Teraz uległo to zmianie.

Nowa seria kart graficznych nosi nazwę Aero ITX. Karty mają długość maksymalną wynoszącą zaledwie 184 mm, więc powinny spokojnie zmieścić się nawet w najmniejszych obudowach. Największą z nich jest GeForce GTX 1070 Aero ITX. Karta ma wysokość 144 mm a za chłodzenie odpowiadają trzy 8 mm ciepłowody i jeden 100 mm wentylator TorX. Grafika została także podkręcona. Druga z kart to GeForce GTX 1060 Aero ITX w wersji 6 i 3 GB. Jej długość wynosi 175 mm a wysokość 115 mm. Za chłodzenie odpowiada jeden 8 mm ciepłowód i 80 mm śmigło. Te grafiki są w wersji podkręconej jak i niepodkręconej. Pozostałe karty to 1050 i 1050 Ti, które mają długość równą 155 mm a wysokość 112 mm. Ciepło odprowadzane jest za pomocą aluminiowych radiatorów i jednego 80 mm wentylatora. Obie karty są też podkręcone.

Jeśli budujesz komputer oparty o obudowę mini-ITX, to powinieneś zainteresować się nowymi propozycjami od MSI. Karty wyglądają naprawdę ciekawie. Jeśli tylko kultura pracy będzie dobra to firma może mieć bardzo fajne propozycje w swojej ofercie.

Źródło: http://www.eteknix.com/