WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Multiplayer zawita do No Man’s Sky

To naprawdę świetna wiadomość, że No Man’s Sky otrzyma pełnoprawny tryb multiplayer. Szkoda tylko, że na coś, co miało zawitać do podstawowej wersji, musimy czekać prawie dwa lata.

Do sieci z hukiem wpadła informacja o nadchodzącej do No Man’s Sky aktualizacji, która w końcu umożliwi zabawę z innymi graczami. Ujawnił to sam dyrektor studia Hello Games, Sean Murray, w tym wywiadzie. Według niego ekipa deweloperów pracuje nad trybem multiplayer od przeszło 6 miesięcy, co ostatecznie ma zaowocować uwolnieniem pełni potencjału drzemiącego w jednym z największych rozczarowań branży gier z ostatnich kilku lat. Gracze będą mogli wspólnie wznieść bazy, stoczyć kosmiczne bitwy, czy pojedynkować się w wyścigach.

Jest to wyłącznie wierzchołek góry lodowej, zupełnie jak w przypadku aktualizacji Foundation, Pathfinder i Atlas Rises. Można powiedzieć, że te wzięły zawartość No Man’s Sky, wrzuciły do wielkiego gara i po wymieszaniu podali nieco bliższą oryginalnym zapowiedziom produkcję. Jednak to właśnie tryb wieloosobowy ma być tym, czego od premiery oczekiwali gracze. Bo po co nam cały kosmos, jeśli nie spotkamy w nim naszego starego druha, czy nie obijemy blachy frachtowca jakiemuś nieuważnemu pilotowi?

No Man's Sky

Sama aktualizacja NEXT (bo takim mianem ją określono) pojawi się 24 lipca wraz z debiutem wersji na Xbox One. Czy dacie odmienionej produkcji szansę? Czy może przestała Was interesować zaraz po wysypie negatywnych recenzji?

Źródło: TechPowerUp