WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

 Na Facebooku obejrzymy Buffy Postrach Wampirów

 Facebook dodał do swojego serwisu funkcję Watch Party. Dla wybranych użytkowników dostępna była od lipca, ale od paru dni każdy może z niej skorzystać. Pozwala ona na wspólne oglądanie filmów publikowanych w serwisie. W ramach tej usługi na Facebooku obejrzymy Buffy Postrach Wampirów.

Watch Party umożliwia wspólne oglądanie filmów, a także planowanie z wyprzedzeniem tego, co chcemy obejrzeć. By uczcić oddanie tej funkcji dla szerszego grona użytkowników Facebook wraz z 20th Century Fox postanowiło udostępnić serial Buffy Postrach Wampirów. Prócz samego oglądania zorganizowano także parę imprez tematycznych z okazji oglądania.

 Na Facebooku obejrzymy Buffy Postrach Wampirów

Angel Watch Party odbędzie się dzisiaj (1 grudnia) o 3 PM ET czyli mniej więcej o 21 naszego czasu. O takiej samej godzinie jutro odbędzie się Firefly Watch Party. Aby wziąć w nich udział należy odwiedzić profil serialu na Facebooku.

Na razie nie wiadomo, czy wszyscy użytkownicy mają już opcję Watch, a także czy na Facebooku obejrzymy Buffy Postrach Wampirów w polskiej wersji językowej.

Czytaj też: Wygląda na to, że Aquaman będzie hitem

Źródło: engadget.com