Facebook dodał do swojego serwisu funkcję Watch Party. Dla wybranych użytkowników dostępna była od lipca, ale od paru dni każdy może z niej skorzystać. Pozwala ona na wspólne oglądanie filmów publikowanych w serwisie. W ramach tej usługi na Facebooku obejrzymy Buffy Postrach Wampirów.

Watch Party umożliwia wspólne oglądanie filmów, a także planowanie z wyprzedzeniem tego, co chcemy obejrzeć. By uczcić oddanie tej funkcji dla szerszego grona użytkowników Facebook wraz z 20th Century Fox postanowiło udostępnić serial Buffy Postrach Wampirów. Prócz samego oglądania zorganizowano także parę imprez tematycznych z okazji oglądania.

 Na Facebooku obejrzymy Buffy Postrach Wampirów

Angel Watch Party odbędzie się dzisiaj (1 grudnia) o 3 PM ET czyli mniej więcej o 21 naszego czasu. O takiej samej godzinie jutro odbędzie się Firefly Watch Party. Aby wziąć w nich udział należy odwiedzić profil serialu na Facebooku.

Na razie nie wiadomo, czy wszyscy użytkownicy mają już opcję Watch, a także czy na Facebooku obejrzymy Buffy Postrach Wampirów w polskiej wersji językowej.

Czytaj też: Wygląda na to, że Aquaman będzie hitem

Źródło: engadget.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej