WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Na Hulu zobaczymy cztery nowe seriale Marvela

Cóż, związek Marvela z Netflixem powoli się kończy po tym jak platforma anulowała większość wspólnych produkcji. Teoretycznie na chodzie został tylko Punisher i Jessica Jones, ale podejrzewa się, że i one wkrótce podzielą los Luke’a Cage’a, Iron Fist i Daredevila. Nic więc dziwnego, że Marvel zdecydował się na zacieśnienie współpracy z innym serwisem, chodzi tu o Hulu.

Anulowanie większości seriali Marvela na Netflixie poskutkowało ogromnym niezadowoleniem wśród fanów. Pojawiły się petycje, prośby, ale nic nie przyniosło skutku. Jednak zacieśnienie związków Marvela z Hulu daje pewną nadzieję. Na razie nikt nie wspomniał o możliwości przeniesienia tych seriali gdzie indziej, ale taka ewentualność może być rozważana. Wiadomo natomiast, że na Hulu zobaczymy cztery nowe seriale Marvela, będą to animacje. Na ekranie zobaczymy przygody Kaczora Howarda, Tigry i Dazzler, Hit-Monkey’a i M.O.D.O.K.-a.

Czytaj też: Gwiezdne Wojny: W IX Epizodzie pojawi się Lando Calrissian

Według planów, w przyszłości Ci bohaterowie mają połączyć się w grupę zwaną The Offenders. Widać w tym analogię do umowy z Netflixem. W końcu jest to podobny zabieg, jaki zastosowany był w przypadku tamtych produkcji. Najpierw kilka solowych, a potem crossover. Jednak według słów starszego wiceprezesa do spraw produkcji oryginalnych w Hulu, Craiga Erwicha, podejście platformy będzie zupełnie inne.

Jak to będzie łączyło się z powstaniem platformy Disney+? Nie wiadomo. Wychodzi jednak na to, że Disney nie zamierza koncentrować wszystkich swoich produkcji tylko na swoim serwisie.

Czytaj też: Samuel L. Jackson zdradza, jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame

Źródło: bgr.com