Kogo zagra Jude Law w Kapitan Marvel? To jedna z informacji trzymanych w tajemnicy. Świadczą o tym ostatnie działania na oficjalnej stronie filmu.

W czwartek na oficjalnej stronie filmu ukazała się długo oczekiwana informacja, kogo zagra Jude Law w Kapitan Marvel. Z podpisu wynikało, że będzie to jednak Mar-Vell. Jednak… wkrótce podpis został zmieniony. Odkąd nazwisko aktora pojawiło się w obsadzie po sieci krążyły spekulacje na temat jego roli. Od początku typowano Mar-Vella, jednak po ukazaniu się zdjęcia zabawek Funko POP! Spekulowano, że wcieli się w Yon-Rogga. Teraz znów wróciliśmy do pierwotnej koncepcji.

Wygląda na to, że doszło do pomyłki. Czy zdradzała ona kogo zagra Jude Law w Kapitan Marvel? To bardzo prawdopodobne, gdyż raczej nie pomylono zdjęć. Zwłaszcza, że najpierw podpis brzmiał „Mar-Vell, dowódca Starforce”, a teraz został tylko sam „dowódca Starforce”. Był to raczej niezamierzony spojler,

Nadal nie wiadomo, kogo zagra Jude Law w Kapitan Marvel

Mar-Vell był  pierwszą postacią, która nosiła pseudonim Kapitan Marvel. Był on mentorem i długoletnim przyjacielem Carol Danvers. Członek rasy Kree opiekował się nią, gdy zyskała swoje supermoce, uczył ją i wspomagał.

Film Kapitan Marvel na ekranach kin pojawi się 8 marca 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy, jak: Brie Larson, Samuel L. Jackson,  Jude Law, Clark Gregg, Lee Pace, Djimon Hounsou i Gemma Chan.

Czytaj też: Kto zostanie reżyserem Strażników Galaktyki 3? Kevin Feige rozmawiał z kandydatem

Źródło: cbr.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!