WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nadchodzą finały ESL Mistrzostw Polski

15 sezon ESL Mistrzostw Polski powoli dochodzi do końca. Tak naprawdę to zostały już tylko finały, które odbędą się od 15 do 17 września w Atlas Arenie. Będą one miały miejsce podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

O nagrody warte 260 tysięcy złotych zagrają po cztery najlepsze drużyny w League of Legends or Counter Strike: Global Offensive. Finały, po raz pierwszy w historii, potrwają 3 dni co oznacza mnóstwo zabawy i rywalizacji. Uczestnicy rywalizują nie tylko o nagrody ale także o otwarcie drzwi do europejskich rozgrywek. W przypadku LoLa zwycięzca dostanie się do kwalifikacji do Challenger Series a w przypadku CS:GO najlepsza drużyna otrzyma miejsce w Mountain Dew League. Podczas wydarzenia otwarta będzie także specjalna strefa, w której będzie można spotkać się i zrobić pamiątkowe zdjęcie z graczami, komentatorami czy ekspertami polskiej sceny esportowej.

Finały można śledzić w internecie jak i na miejscu. Cena biletu jednodniowego wynosi 15 zł a 3 dniowego 28 zł. Można je kupić pod tym adresem. Dokładny harmonogram finałów znajduje się poniżej.

Źródło: Materiały prasowe