15 sezon ESL Mistrzostw Polski powoli dochodzi do końca. Tak naprawdę to zostały już tylko finały, które odbędą się od 15 do 17 września w Atlas Arenie. Będą one miały miejsce podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

O nagrody warte 260 tysięcy złotych zagrają po cztery najlepsze drużyny w League of Legends or Counter Strike: Global Offensive. Finały, po raz pierwszy w historii, potrwają 3 dni co oznacza mnóstwo zabawy i rywalizacji. Uczestnicy rywalizują nie tylko o nagrody ale także o otwarcie drzwi do europejskich rozgrywek. W przypadku LoLa zwycięzca dostanie się do kwalifikacji do Challenger Series a w przypadku CS:GO najlepsza drużyna otrzyma miejsce w Mountain Dew League. Podczas wydarzenia otwarta będzie także specjalna strefa, w której będzie można spotkać się i zrobić pamiątkowe zdjęcie z graczami, komentatorami czy ekspertami polskiej sceny esportowej.

Finały można śledzić w internecie jak i na miejscu. Cena biletu jednodniowego wynosi 15 zł a 3 dniowego 28 zł. Można je kupić pod tym adresem. Dokładny harmonogram finałów znajduje się poniżej.

 

Źródło: Materiały prasowe

 

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej