WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nadchodzi III Zlot Mitsubishi

Między 8 a 10 czerwca miłośnicy marki Mitsubishi spotkają się na corocznym, trzecim już zlocie, który w tym roku odbędzie się w malowniczych Karkonoszach – bazą zlotu będzie bowiem pięknie położona Osada Śnieżka w Łomnicy.

III Zlot Mitsubishi przygotowano dla wszystkich właścicieli aut tej marki oraz ich rodzin i przyjaciół. Jednym z głównych celów imprezy, obok integracji i promowania turystyki samochodowej, jest bliższe zapoznanie z marką. Tegoroczny zlot ma przybliżyć nową strategię Mitsubishi i zobrazować hasło przewodnie Drive Your Ambition, które odwołuje się między innymi do ambicji odkrywania świata. Ucieleśnieniem nowego Mitsubishi jest najnowsza konstrukcja tej marki – wyróżniający się sportową sylwetką SUV coupe Eclipse Cross, którego testy będą jedną z atrakcji zlotu.

Jak zwykle nie zabraknie tam sportowego ducha, z którego słynie Mitsubishi. Bogaty w atrakcje program zlotu daje możliwość rywalizacji na jednej z trzech ekscytujących tras: turystycznej, terenowo-turystycznej oraz terenowej, a w zależności od wybranej grupy – rozwiązywania zagadek i zwiedzania atrakcji turystycznych. Trasy przejazdowe różnią się charakterem, nawierzchnią, zadaniami i poziomem trudności.

Wszystkie załogi spotkają się w Miasteczku 4×4 Mitsubishi, gdzie uczestnicy będą mogli przetestować nowe Mitsubishi Eclipse Cross oraz specjalnie przygotowane modele Mitsubishi 4WD – L200 o i Pajero w wyjątkowych specyfikacjach Monster i Adventure i pod okiem instruktora pokonać offroadowy tor przeszkód.

Ducha odkrywcy będzie można też odnaleźć w Osadzie Podróżnika z konkurencjami podnoszącymi adrenalinę a najmłodsi uczestnicy mogą liczyć na liczne atrakcje. Podczas sobotniej imprezy przy grillu, oprócz ogłoszenia wyników rywalizacji, na uczestników będzie czekało wiele niespodzianek. Impreza da również uczestnikom kolejną szansę do spotkania z ambasadorami marki i znanymi aktorami – Anną Cieślak i Maciejem Stuhrem. Więcej informacji na temat III Zlotu Mitsubishi można znaleźć na stronie zlotmitsubishi.pl.

Źródło: materiały prasowe.