WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

[AKT.] Nagranie audio z dema Cyberpunka 2077 trafiło do sieci

Nie robić zdjęć, nie filmować… a więc można nagrywać? Podczas prezentacji wersji demonstracyjnej Cyberpunka 2077 za zamkniętymi drzwiami na tegorocznych targach E3, ktoś zdołał nagrać jej zapis audio.

Grę prezentuje jeden z pracowników, którego komentarz nieustannie słychać w tle. Na początku zabawy wspomina o tle fabularnym Cyberpunka 2077, w ramach to którego gracz zostanie wrzucony w „alternatywną rzeczywistość”. Gra ma rozgrywać się w Ameryce, która została rozbita, a wielkie korporacje władają każdym aspektem życia mieszkańców. Ulice zaś są pod nieustanną kontrolą zorganizowanych grup przestępczych.

W świecie, gdzie wszystko po prostu chce zrzucić Cię na kolana, jedynym sposobem na osiągnięcie czegoś jest podążanie swoją własną drogą. Nasz protagonista, V wybiera życie poza systemem i przestrzega wyłącznie tych zasad, jakie sam sobie ustanawia. V jest Cyberpunkiem.


AKTUALIZACJA

Powyższy filmik został niestety usunięty… ale pamiętajcie – co raz trafi do sieci, nigdy z niej nie wyleci.


Powyższy zapis został uznany za prawdziwy i nie zaserwuje Wam specjalnych spoilerów. To przecież tylko i wyłącznie zapis audio! Daje nam to jednak pewną wizję świata i samej rozgrywki, która ma ponownie pojawić się podczas tegorocznych targów Gamescom w sierpniu. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami na temat Cyberpunka 2077, to zapraszam Was do tego artykułu, w którym poruszam praktycznie każdy ujawniony dotąd aspekt oraz tutaj, gdzie ujawniam rolę nagości w grze.

Źródło: VG247