WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Scottie GO to najlepszy sposób na naukę programowania dla dzieci

Chcesz aby Twoje dziecko od małego uczyło się programowania? Jeśli tak, musisz dowiedzieć się o Scottie Go!. Jest to pierwsza na świecie gra, która posiada interaktywny kurs programowania oraz jest przygotowana specjalnie dla dzieci.

Gra jest przeznaczona dla osób od 6 roku życia. Odniosła ona ogromny sukces w Polsce i za granicą. Aktualnie, jest ona przetłumaczona na język angielski, niemiecki, czeski i wiele, wiele innych. Twórcy nie przestali rozwijać tytułu. Zebrali oni opinie od klientów na temat pierwszej wersji i stworzyli startową wersję, która pozwala sprawdzić, czy przygoda z robotem Scottiem jest przeznaczona dla Twojego dziecka. Co jest ważne, Scottie Go! STARTER mini jest zgodne z nową podstawą programową, która wejdzie w życie we wrześniu tego roku.

Wersja startowa dostępna będzie w polskiej i angielskiej opcji w sklepie internetowym twórców. Jego cena wynosi 39,99 zł więc nie jest aż tak źle. Także będzie można ją otrzymać przy zakupie laptopa Lenovo Miix 300 w sklepie Media Expert za 799 zł.

Źródło: Materiały prasowe