WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowszy zwiastun Jak wytresować Smoka 3.

DreamWorks wypuścił nowy zwiastun Jak wytresować smoka: Ukryty świat. To już trzecia część animacji z 2010 o wikingu Czkawce i jego smoku Szczerbatku.

W tej części wikingowie stoją w obliczu zagrożenia, które może zniszczyć znany im świat. Jednak przede wszystkim może zagrozić ich wiernym przyjaciołom – smokom. Jak możemy zobaczyć w zwiastunie Szczerbatek znajduje sobie „dziewczynę”, choć przez lata był uważany za ostatniego ze swojego gatunku. Będziemy mieli okazję poznać tytułowy Ukryty świat, pełen różnorodnych smoków. Jednak jak to zwykle bywa pojawia się zagrożenie w postaci statków wyposażonych w klatki na smoki. Zwiastun ujawnia nam parę dramatycznych scen, widzimy nawet uwięzienie Szczerbatka. Czkawka stanie w obliczu ważnych decyzji i będzie musiał walczyć o uratowanie smoczego świata.

Trzecia część Jak wytresować smoka ma mieć swoją premierę w lutym przyszłego roku. W angielskiej wersji językowej głosów użyczyli tacy aktorzy jak Jay Baruchel, Cate Blanchett,  Jonah Hill, Kit Harington, Christopher Mintz- Plasse, TJ Miller czyF. Murray Abraham. W naszych kinach jednak będziemy mieli pewnie tylko polską wersję językową, a w niej usłyszymy zapewne głosy znane z poprzednich części.

Czytaj też: Scenarzysta Rick and Morty napisze anime Star Trek

Źródło: https://www.cbr.com/

Zdjęcie i zwiastun: https://www.dragonshiddenworld.com/