WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowszy zwiastun The Defenders nie cierpi na nudę

Oferta Netflixa zostanie uzupełniona o The Defenders już za kilka tygodni i nic dziwnego, że Marvel postanowił skorzystać z okazji, jaką dla rynku jest Comic-Con, aby podsycić apetyt fanów.

W najnowszym zwiastunie miniserialu, Alexandra grana przez Sigourney Weaver przekonuje, że nie różni się niczym od grupy bohaterów, poza tym, że stoją po przeciwnych stronach barykady. Te zetrą się ze sobą na ulicach Nowego Jorku w wojnie, która zadecyduje o przyszłości miasta.

https://www.youtube.com/watch?v=D_6J9BqgonU

The Defenders jest głównym wydarzeniem w harmonogramie Netflixowego uniwersum Marvela. W serialu znajdą się jego wszyscy bohaterowie: Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist. Czwórka herosów stanie na przeciwko Alexandry i grupy nieumarłych ninja The Hand, którzy pojawiali się w kuluarach Marvelowych serialów od pierwszego sezonu Daredevila.

Widzowie zgromadzeni na sali H mieli okazję ujrzeć pierwszy epizod miniserialu i jego przyjęcie było pozytywne. Reszta z nas położy na nim i całej reszcie epizodów swoje łapki już 18 sierpnia.

źródło: theverge.com | zdjęcie: ign.com