WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nawigacja Navitel z uchwytem magnetycznym

Navitel zaprezentował właśnie nową nawigację samochodową. Do rodziny E dołączył model E500 Magnetic, który posiada magnetyczne mocowanie z wbudowanym zasilaniem. Nawigacja posiada także mapy offline 47 krajów z darmową aktualizację do czterech razy do roku.

E500 Magnetic posiada 5 calowy ekran dotykowy TFT pracujący z rozdzielczością 800 x 480. Uchwyt pozwala na dopasowanie sprzętu do wymagań kierowców. Urządzenie posiada procesor Cortex-A7 pracujący z częstotliwością 800 MHz, 8 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD o pojemności do 32 GB. E500 Magnetic opiera się na systemie Windows CE 6.0. Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe, mówi:

Wprowadzenie modelu E500 MAGNETIC to rozpoczęcie nowej kategorii urządzeń PND w naszej ofercie, dzięki której ożywimy jeszcze bardziej rynek nawigacji w Europie. Zastosowanie uchwytu magnetycznego zwiększa wygodę kierowców korzystających z rozwiązań nawigacyjnych. Stabilna konstrukcja i prosty sposób demontażu urządzenia sprawią, że każda planowana podróż będzie przyjemnością. Dla firmy NAVITEL komfort użytkownika jest najważniejszy. Warto pamiętać, że klienci nie ponoszą żadnych opłat za aktualizację naszych map przez długie lata.

Navitel E500 Magnetic pojawi się w sklepach w połowie lutego 2018 roku. Jego cena będzie wynosiła 349 zł.

Źródło: Materiały prasowe