WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Netflix anulował Punishera i Jessice Jones

No i stało się. Choć była to wiadomość raczej spodziewana, to i tak wywołuje falę rozczarowania wśród fanów. Oficjalnie wiadomo już, że Netflix anulował Punishera i Jessice Jones, dwa ostatnie seriale tworzone razem z Marvelem.

Dokładnie miesiąc po premierze najnowszego sezonu, Punisher żegna się ze swoim serialowym żywotem. W jego ślady idzie również Jessica Jones, tym samym kończy się również współpraca Marvela i Netflixa. Zaistniała sytuacja przypomina tę znaną nam już z ubiegłego roku. Wtedy twórcy Daredevila, Iron Fist czy Luke’a Cage’a snuli plany na kolejne odsłony. Decyzja platformy pojawiła się nagle i wszystko zniszczyła. Tak było i w tym przypadku.

Czytaj też: Nowy film o Bondzie znowu opóźniony

Wiadomo, spodziewaliśmy się tego i była to tylko kwestia czasu. Jednak fakt, że Netflix anulował Punishera i Jessice Jones, na pewno wywoła spory żal wśród fanów. Swoją decyzję Netflix ogłosił oficjalnie:

The Punisher Marvela nie powróci z trzecim sezonem na Netflixie. Showrunner Steve Lightfoot, wspaniała ekipa i wyjątkowa obsada, w tym Jon Berenthal, wydała fascynującą i świetną serię. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli przez wiele lat prezentować efekty ich pracy.

Ponadto zdecydowaliśmy, że nadchodzący trzeci sezon serialu Jessica Jones będzie jednocześnie ostatnim. Jesteśmy wdzięczni showrunnerce Melissie Rosenberg, gwieździe Krysten Ritter, całej obsadzie i ekipie filmowej. Dziękujemy za niesamowite sezony. Jesteśmy też wdzięczni firmie Marvel za pięcioletni okres naszej owocnej współpracy. Podziękowania należą się fanom, którzy podążali za nami od samego początku.

Cóż pozostało obsadzie seriali? Jon Berenthal w pięknych słowach podziękował wszystkim, którzy mieli wpływ na jego rolę. Post bardzo szybko zdobył popularność w sieci. Jaka będzie przyszłość? Na razie nic nie wiadomo. Pod koniec roku ruszy usługa strumieniowa od Disneya. Wiadomo jednak, że na mocy zawartych kontraktów, przynajmniej na razie, aktorzy znani z seriali nie powrócą do swych ról.

Czytaj też:  Good Omens: Jak Benedict Cumberbatch został Szatanem?

Źródło: unilad.co.uk

 

 

.