WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Netflix dał się przekonać: Sense8 wróci z dwugodzinnym finałem

Po anulowaniu emisji kolejnych sezonów serialu Sense8 przez platformę Netflix, co miało miejsce na początku czerwca, włodarze stacji postanowili dać fanom widowiska Wachowskich coś na osłodę.

Premiera finału Sense8 odbędzie się w roku 2018, co zapowiedziano na profilu facebookowym samego serialu w liście od twórców. Wieści te są szczególnie niespodziewane, zwłaszcza, że Netflix wystosował już odpowiedź do wielu kampanii fanów, mających na celu przywrócenie serialu do łask serwisu. Brzmiała ona mniej więcej tak: „długo nad tym myśleliśmy, ale ostatecznie nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić”. Problemem było z całą pewnością to, że Sense8 było jednym z najdroższych seriali w historii telewizji, pochłaniając około 9 milionów dolarów za odcinek.

Death doesn't let you say goodbye. 2 hour finale episode in the works. Tell your cluster.

Opublikowany przez Sense8 Czwartek, 29 czerwca 2017

Nie wiadomo, co zmieniło się w stanowisku Netflixa, ale fani Sense8 z całą pewnością nie będą się nad tym długo zastanawiać. Ważne, że serial ten wróci na ostatni, dwugodzinny epizod, który ma rozwiać rozczarowanie, jakie przepełniało entuzjastów widowiska po pierwotnym finale drugiego sezonu.

źródło: theverge.com