WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Netflix wskrzesza Unsolved Mysteries

Po siedemnastu latach od zakończenia emisji, Netflix wskrzesza Unsolved Mysteries. Serial miał charakter dokumentalny i opowiadał o różnych, tajemniczych zdarzeniach. Seria emitowana była przez piętnaście lat, podczas których powstało 581 odcinków.

Netflix nadal brnie w odświeżanie starych, popularnych produkcji. Tym razem ba warsztat weźmie Unsolved Mysteries, niezwykle popularny w stanach serial paradokumentalny. Na razie powstanie 12 odcinków, a nadzór nad produkcją powierzono Shawnowi Levy’emu, producentowi wykonawczemu Stranger Things.

Netflix wskrzesza Unsolved Mysteries w takiej samej formie jaką miał oryginał. Każdy odcinek skupi się na jednej zagadce – nierozwiązanym przestępstwie, niewyjaśnionym zdarzeniu, paranormalnych zjawiskach. Całość będzie miała format dokumentu z możliwością odtworzenia zgłoszonych zdarzeń na ekranie. Nie wiadomo na razie kto będzie pełnił obowiązki gospodarza serialu.

Netflix wskrzesza Unsolved Mysteries

Do tej pory różne staje chciały kontynuować Unsolved Mysteries, jednak nie doszło to do skutku. Na razie nie wiadomo kiedy serial może zadebiutować na platformie.

Czytaj też: Animowany teaser Gry o Tron

Źródło: engadget.com