WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Netflix zapowiada pierwszy film Black Mirror

Pod koniec grudnia ma odbyć się premiera piątego sezonu Black Mirror. Jednak, jak się okazuje, jego forma ma różnić się od poprzednich odsłon. Netflix zapowiada, że powstanie pierwszy film Black Mirror.

Otwierający nowy sezon epizod będzie nosił tytuł Bandersnatch. Jest to fikcyjne stworzenie pojawiające się w powieściach Lewisa Carrolla. Jest to kreatura o długiej szyi i kłapiących szczękach, niezwykle szybki i dziki. Sam epizod ma mieć ponad 90 minut, a Netflix zapowiada, że oficjalnie będzie to pierwszy film Black Mirror.

Netflix zapowiada pierwszy film Black Mirror

Na razie nie wiadomo o czym dokładnie będzie Bandersnatch i jak bardzo będzie nawiązywał do opowieści Carrolla. Obecnie Black Mirror jest jednym z popularniejszych seriali na platformie. Charakteryzuje go niezwykła budowa, gdyż odcinki fabularnie nie są ze sobą związane. Wspólnym mianownikiem jest tylko wizja przyszłości, dość czarna, ale jednocześnie bardzo realna.

Piaty sezon Black Mirror ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Plotki głoszą, że 28 grudnia, ale nie jest to oficjalna informacja.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun Men In Black International

Źródło: engadget.com