WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nicolas Cage widzi się w roli Lexa Luthora!

Nicolas to aktor wielu ról. Niegdyś był sławny z angażu w Supermanie Tima Burtona. Dziś jednak pięćdziesięcioletni Cage widzi się w roli Lexa Luthora.

Aktor zdaje sobie sprawę, iż czasy, w których mógłby przywdziać czerwoną pelerynę, minęły bezpowrotnie. Odtwórca głównych ról w filmach takich jak 60 Sekund, Ghost Rider, czy Skarb Narodów nie utracił sentymentu do uniwersum DC.

W trakcie wywiadu, promującego nowy film Mandy, Nicolas Cage zapytany został o dawny projekt Tima Burtona i czy chciałby powrócić do tamtej roli. Rozbawiony Nick, klepiąc się po brzuchu, oświadczył: „Myślę, że moje dni jako Supermana dawno minęły”. Dziennikarz stwierdził, że aktor nadawałby się na czarny charakter. „To byłoby wielkie! Zagrałbym świetnego Lexa Luthora” – odparł artysta.

Z pewnością znaleźliby się fani, którzy przyklasnęliby temu pomysłowi. Rola Luthora w The DC Films Universe jest jednak aktualnie zajęta przez Jesse’ego Eisenberga. Patrząc przez pryzmat zgrzytów i niepowodzeń wytwórni Warner Bros. związanych z adaptacjami komiksów DC wszystko się może zmienić.

Cage widzi się w roli Lexa Luthora
Nicolas Cage jako Superman w wizji Tima Burtona

Jak sądzicie, czy Nicolas Cage sprawdziłby się w roli jednego z przeciwników Supermana — Lexa Luthora?

DC Universe zaprezentowało plakat serialu Titans