WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Niektórzy już znają zakończenie Gry o Tron

W końcu znamy datę premiery ostatniego sezonu Gry o Tron, a niedługo powinniśmy otrzymać pełny zwiastun. Jednak nie wszyscy czekają na ósmy sezon by dowiedzieć się, kto zwycięży walkę o Żelazny Tron. Okazuje się, że niektórzy znają już zakończenie Gry o Tron. Jak to się stało?

Te informacje wyciekły od aktorki wcielającej się postać Sansy Stark, Sopie Turner. Wyznała, że zdradziła zakończenie Gry o Tron kilku osobom. Podkreśla jednak, że są to zaufani ludzie, którzy nie zdradzą tych wiadomości, nie możemy więc liczyć, że zostaną udostępnione publicznie.

W wywiadzie dla W Magazine Turner wypowiedziała się na ten temat. Otwarcie się przyznała, że nie potrafi utrzymywać sekretów.

Jestem okropna w utrzymywaniu sekretów. Nie sądzę, by ludzie nadal powierzali mi tajemnice, ponieważ wiedzą, że nie umiem ich zatrzymać dla siebie. Powiedziałam już kilku osobą jakie jest zakończenie Gry o Tron. (…) Byłam trzeźwa. To było coś w stylu: Hej, jeśli chcesz wiedzieć, powiem ci. Jednak nie byli to przypadkowi ludzie, tylko tacy, których dobrze znam. Oni zachowają to dla siebie.

Niektórzy już znają zakończenie Gry o Tron

Dużo lepszy w utrzymywaniu tajemnic jest Kit Harington, odtwórca roli Jona Snow. Gdy pod koniec 5. Sezonu Jon umarł, Kit odegrał kolejną rolę, tylko już w prawdziwym życiu. Doskonale udawał, że odszedł z serialu i ma o to żal, zwłaszcza, że seria stała się światową sensacją. A to wszystko po to, by zachować sekret zmartwychwstania Jona w tajemnicy.

Sophie Turner powinna się od niego uczyć i zachowywać takie rzeczy w tajemnicy. Sądzę, że znajomość zakończenia mogłaby znacznie popsuć frajdę z oglądania. Na szczęście, lub na nieszczęście, my zakończenia nie znamy. A o tym, jakie będzie zakończenie Gry o Tron, dowiemy się już 15 kwietnia.

Czytaj też: Produkcja Fantastycznych Zwierząt 3 została opóźniona

Źródło: bgr.com