WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

Niemieckie okręty przygotowują się do wypłynięcia na wody World of Warships!

Warszawa, 10 sierpień 2015 – Wargaming ogłasza, że niemieckie drzewo technologiczne pojawi się wkrótce w World of Warships. Planowana data wprowadzenia to październik 2015. Gracze będą mogli własnoręcznie pokierować tak słynnymi okrętami z kart historii jak pancerniki Bismarck i Tirpitz, czy krążowniki Dresden, Hermelin i Admiral Hipper.

WoWS_Screens_Vessels_Bismarck

Niemieckie krążowniki będą charakteryzować się niezwykłą wytrzymałością. Mogą przetrwać nawet najtrudniejsze spotkania, zwłaszcza na wysokich poziomach. Ponadto, dzięki solidnemu opancerzeniu i dewastującej sile ognia sprawdzą się w każdych warunkach bojowych. Niemiecka linia to również zadowalająca penetracja pocisków, ale najważniejsza będzie bardzo wysoka szybkostrzelność, co szczególnie docenią kapitanowie lubiący walkę ma bliskich dystansach.

WoWS_Screens_Vessels_Hermelin

Twórcy World of Warships są bardzo zadowoleni z faktu dodania do gry niemieckich jednostek,” powiedział Danila Volkov, dyrektor ds. rozwoju World of Warships. „Te okręty otworzą zupełnie nowe taktyki dla graczy i dodatkowe pogłębienie rozgrywki.”

Otwarta beta World of Warships to już ponad 2 000 000 graczy, którzy zarejestrowali się w grze spędzając w grze średnio 190 minut lub rozgrywając około 12 morskich bitew dziennie. Z setek dostępnych w grze okrętów najpopularniejszymi są lotniskowiec Langley, pancernik Michigan, krążownik St. Louis i niszczyciel Wakatake.

Aby być na bieżąco z nowościami i rozwojem gry, odwiedź naszą stronę internetową http://worldofwarships.eu

WoWS_Screens_Vessels_Tirpiz