WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ninja, streamer Fortnite z kolejnym rekordem na Twitchu

Zdecydowanie najpopularniejszy streamer i twórca specjalizujący się w Fortnite po raz kolejny może dodać coś do listy swoich osiągnięć. Tym razem Ninja przebił rekord 10 milionów obserwujących (followersów) na Twitchu.

To zarówno bardzo kontrowersyjna pod kątem poglądów, jak i cholernie popularna osoba, która swój sukces nie zawdzięcza wyłącznie Fortnite. W tę produkcję od Epic Games zaczął grać dopiero po ponad 7 latach aktywnego streamowania, w ramach którego brał udział w licznych turniejach e-sportowych. Należał do drużyny Cloud9 i Team Liquid w formacji do Halo 3, ale po pewnym czasie przerzucił się na H1Z1, PUBGa i ostatecznie Fortnie we wrześniu 2017 roku. Tamtejszą przygodę zaczynał z około 500.000 obserwujących, co urosło dwudziestokrotnie na przestrzeni zaledwie 11 miesięcy.

Czytaj też: Na jakich smartfonach z Androidem uruchomicie Fortnite?

Jednak nie był to czysty przypadek, a całkiem sprytne zaproszenie do gry w Fortnite celebrytów. Właśnie wtedy ustanowił jeszcze inny rekord, ponieważ ten dotyczył 628 tysięcy aktualnie widzów w jednym momencie. Potem wszystko poszło z górki – wraz z nabywanymi umiejętnościami w grze, agresywnym i jednocześnie imponującym stylu dążenia do zwycięstwa i licznym akcją (np. charytatywnym, czy powiązanych z Fortnite). Nie specjalnie więc jestem zdziwiony kolejnym rekordem, a dokładnie osiągnięciem 10 milionów obserwujących.

Emotka z Fortnite na… finale Mistrzostw świata piłki nożnej

Źródło: Engadget
Zdjęcia: Engadget