WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowa forma gwarancji od Samsunga dla nowych flagowcóe

Ponieważ mocno zbliżamy się do premiery flagowych smartfonów Galaxy S8 i S8+ to pojawia się coraz więcej informacji na ich temat. Najnowsze plotki donoszą o specjalnej rozszerzonej gwarancji na nowe telefony.

Idea przedłożenia, rozszerzenia gwarancji nie jest nowa, jednakże do tej pory dotyczyła ona zazwyczaj zewnętrznych firm, które ją oferowały. Okazuje się, że Samsung może zaoferować specjalny plan dla swoich flagowców. Ma on się nazywać Guard S8. Gwarancja ma odbiegać od tego co teraz oferuje firma, czyli od naprawy urządzenia w ciągu dwóch godzin czy jednorazowej wymiany wyświetlacza bez dodatkowych kosztów. Na urządzeniach ma się pojawić nawet opcja zdalnego wsparcia.

Oprócz tego firma ma w planie zaprezentować Samsung Protection Plus, który ma oferować nowy smartfon po przypadkowym mechanicznym uszkodzeniu. Ma on zawierać dwie wymiany w ciągu 12 miesięcy. Użytkownik ma wypełnić wniosek a firma wyśle nową słuchawkę do danej osoby.

29 marca będzie miało miejsce wydarzenie Unpacked. Podczas jego prawdopodobnie oficjalnie zobaczymy nowe flagowce. Możecie także już ściągnąć jego aplikację na telefon. Daje ona dostęp do informacji o wydarzeniu, filmów oraz streamów na żywo.

Źródło: https://www.neowin.net/