WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowa funkcja YouTube pokazała mi że nie mam życia!

Na Facebooku oraz Instagramie znajdziecie już zakładkę, która pozwoli Wam sprawdzić ile czasu tam spędziliście. Google nie mogło więc być gorsze i dodało podobną funkcję do YouTube.

Udało mi się znaleźć ją wyłącznie na telefonie z najnowszą wersją aplikacji… a tak naprawdę sama mi się ukazała pytając, czy chce sprawdzić ile to czasu spędzam na YouTube. Zgodziłem się więc – ”Co mi szkodzi?” – pomyślałem. No, całkiem sporo, ponieważ w pierwszym momencie ucierpiała moja duma, ponieważ zawsze myślałem, że pożytkuje czas nieco bardziej produktywniej, niż oglądając jakieś filmy. Po chwili jednak przypomniałem sobie, że z YouTube korzystam, jak ze Spotify – po prostu słucham na nim muzyki w czasie pracy.

„Czas oglądania” znajdziecie w zakładce „Konto”. Ta wyświetli Wam czas, jaki spędziliście na YouTube dziś, wczoraj, w ostatnim tygodniu oraz podliczy „średnią dzienną”. Umożliwia użytkownikowi uaktywnienie przypomnienia o robieniu sobie przerwy, (de)aktywacji automatycznego odtwarzania i wpływaniu na powiadomienia. Na dodatek możemy zafundować sobie codzienne rozliczenia/podsumowania w raporcie dostarczanym w wybranej godzinie.

Niemożliwe do pominięcia reklamy na YouTube będą coraz częstsze

Źródło: PhoneArena
Zdjęcia: własne