VARR to marka, która została powołana do życia przez firmę Platinet. Mają to być produkty dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom i osobom pracującym przed komputerem. Jako pierwsze na rynek trafiły fotele gamingowe.

Pierwsze modele foteli to Indianapolis, Riverside, Silverstone i Monza. Zostały one zainspirowane sportowymi fotelami samochodowymi co ma przełożyć się na wygodniejszą pozycję przed komputerem. Wszystkie konstrukcje posiadają motylkowy mechanizm podnoszenia a podłokietniki mają być regulowane w kilku płaszczyznach (ale tylko w przypadku modeli Silverstone i Monza). Kółka są wykonane z nylonu co ma umożliwiać jeszcze płynniejsze ślizganie się po różnych powierzchniach.

Nowe konstrukcje zostały pokryte materiałem PVC a na nim znajdują się mikropory, które mają umożliwić wentylację i przez to nie pocenie się różnych części ciała. Fotele mają także poduszki pod kręgosłup szyjny i lędźwiowy. Zostały one wycenione na: Indianapolis – 459 zł, Riverside – 549 zł, Silverstone – 899 zł i Monza – 1099 zł. Są one objęte 24 miesięczną gwarancją.

Źródło: Materiały prasowe

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!