WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowa muzyka do gry World of Tanks zapowiada się fenomenalnie

World of Tanks ciągle się rozwija. Dzisiejszy news będzie dotyczył warstwy dźwiękowej gry. Otóż siły łączy zespół Sabaton z kompozytorem i muzykiem Akirą Yamaoką, który stworzył muzykę między innymi do Silent Hill. Zapowiada się to niezwykle ekscytująco.

W grze pojawi się także nowy, specjalny czołg, inspirowany muzyką Sabatonu, a obaj muzycy podczas targów Gamescom dadzą wspólny koncert dla fanów. Co jest w tym wszystkim najciekawsze to fakt, że członkowie zespołu jak i Akira są aktywnymi graczami WoT więc wiedzą, czego grze potrzeba. Maxim Chuvalov, dyrektor marketingu, komentuje:

Muzyka jest ważną częścią doświadczenia graczy i te utwory tchną nowego ducha w World of Tanks. Bliska współpraca z Yamaoką zaowocuje dodaniem unikatowego utworu do ścieżki dźwiękowej. Wraz z Sabatonem stworzyliśmy nowy teledysk, którego premiera jest właśnie dziś. Wiemy, że w społeczności graczy jest mnóstwo utalentowanych ludzi i cieszymy się, że możemy ich inspirować.

Basista zespołu, Pär Sundström, dodaje do tego:

Zdjęcia do stworzenia teledysku odbyły się w szwedzkim muzeum Arsenalen, niedaleko Mińska. To było niesamowite jeździć prawdziwymi czołgami i nawet przebić się jednym z nich przez ścianę. Udział w stworzeniu teledysku i unikatowego czołgu to dla nas zaszczyt, włożyliśmy w to swoje serca i dusze. Rezultaty naszej współpracy od jutra będą dostępne dla całej, globalnej społeczności graczy World of Tanks, której jesteśmy częścią.

Zadebiutował właśnie teledysk, który jest zajawką tego, czego można oczekiwać od nowej ścieżki dźwiękowej. Możecie go zobaczyć powyżej.

Źródło: Materiały prasowe