WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe informacje i trailer z gry Frostpunk

11 bit studios zaprezentowało właśnie nowy trailer do gry Frostpunk – „Serenity”. Ujawniono też datę premiery, cenę oraz co będzie posiadało specjalne wydanie pudełkowe – Edycja Wiktoriańska.

Omawiany tytuł zadebiutuje na PC 24 kwietnia 2018 roku. Gra będzie dostępna na platformach cyfrowych, takich jak Steam czy GOG, w cenie 109,99 zł, ale także zostanie wydana wersja pudełkowa, która stworzona zostanie przy współpracy z Cenegą. W Edycji Wiktoriańskiej ma ona posiadać artbook „New London – The Art of Frostpunk”, w którym znajdzie się mnóstwo konceptów, szkiców czy rysunków.

Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios, mówi:

Chcieliśmy zakończyć pracę przed końcem pierwszego kwartału, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na jeszcze jedno, minimalne przesunięcie. Powód jest prosty – potrzebujemy jeszcze trochę czasu na ostateczne szlify i stworzenie gry, która jak wierzę, jest najlepszy tytułem w historii 11 bit studios. Naszym priorytetem zawsze była jakość, dlatego wyeliminowanie błędów i zbalansowanie rozgrywki jest kluczowe aby dostarczyć graczom jedyne w swoim rodzaju przeżycie. This War of Mine było unikatową grą o trudnych wyborach moralnych, a Frostpunk jest produkcją, która wznosi je na kolejny poziom. Zajęło nam to chwilę, ale dzisiaj jestem w 100% przekonany, że było warto!

Źródło: Materiały prasowe