Od pewnego czasu wiadomo, że część, o ile nie wszyscy, zmarli bohaterowie w Avengers: Infinity War powrócą do życia. Jest to teoria na przekór twórcom filmu, ale najnowsze superbohaterskie produkcje zdają się to potwierdzać.

W jaki więc sposób śmierć może zostać odwrócona? Jedna z teorii mówi o tym, że bohaterowie nie są martwi a ich śmierć jest tylko magiczną sztuczką. Bardziej prawdopodobna teoria przekonuje, że pozostali przy życiu bohaterowie cofną się w czasie aby to naprawić. I jest na to sporo dowodów. Zdjęcia z Avengers 4 pokazują bohaterów w strojach z 2012 roku. Pojawia się tam Ant-Man, który w bitwie o Nowy Jork nie był jeszcze superbohaterem. Także sam Iron Man pojawia się w różnych zbrojach. Warto pamiętać, że twórcą tego planu jest Doktor Strange, który zauważył jedyne możliwe rozwiązanie konfliktu, a że władał on czasem to może przed śmiercią wdrożył w życie jakiś plan.

 

Teoria o podróży w czasie jest najbardziej prawdopodobna. Marvel sięgnął już po podobne rozwiązanie w Agentach Tarczy, więc czemu tutaj nie mógłby zastosować tego samego? Dajcie znać, co sądzicie o tej teorii oraz o przecieku, w którym Avengersi są w starszych strojach.

Obejrzyjcie tę dość zabawną przeróbkę końcówki Avengers: Infinity War

Źródło: https://bgr.com/

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej