Sequel Jurassic World jest w fazie produkcji, a reżyser Colin Trevorrow uchyla rąbka tajemnicy na temat fabuły. Nowe informacje o Jurassic World 3 dotyczą oczekiwanych przez niektórych ataków dinozaurów na miasta. Niestety – nie doczekamy się ich.

Pod koniec poprzedniej części dinozaury nareszcie zaatakowały świat człowieka. Wyobraźnia fanów szybko podsunęła scenariusz kolejnej części – prehistoryczne bestie terroryzujące miasta. Jednak nowe informacje o Jurassic World 3 podane przez reżysera, Colina Trevorrowa, wyraźnie temu przeczą.

Nie potrafię sobie wyobrazić, co mogłoby zmotywować dinozaury do zaatakowania miasta. Nie mogą się zorganizować. Teraz na wolności jest wiele drapieżników groźnych dla ludzi. Żadne z nich nie łączą się w grupy demolujące miasta. To, co mnie ekscytuje, to wizja świata, w którym dinozaur wybiega mglistą nocą na drogę tuż przed nadjeżdżający samochód albo też szpera po śmietnikach w poszukiwaniu pożywienia. To świat, w którym interakcje ludzi z dinozaurami są mało prawdopodobne, ale jednak możliwe. Zupełnie jak w przypadku niedźwiedzi czy rekinów.

Mimo, iż odpowiedź Trevorrowa jest raczej nudna, to ma wiele sensu. Jego wizja wydaje się ekscytująca i świeża. Ma również o wiele więcej sensu niż T-Rex biegający po metropolii. Dodatkowo daje szansę na stworzenie wielu sensownych kontynuacji.

Nowe informacje o Jurassic World 3

Prace nad scenariuszem do Jurassic World 3 nadal trwają. Nie wiadomo jeszcze kiedy rozpoczną się zdjęcia, ale premiera filmu  zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku.

Czytaj też: Zwiastun horroru Brightburn. Motyw superbohaterski w zupełnie innej wersji

Źródło: comicbookmovie.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!