WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe informacje o Rage 2!

Nowe informacje o Rage 2 zdradzają co nieco o mechanikach gry. Dowiadujemy się też, dlaczego zdecydowano się na tak kolorową stylistykę gry.

Pierwsze Rage zebrało sobie grupkę fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych informacji. Kampania marketingowa Rage 2 była na tyle inna, że udało się przyciągnąć nowych graczy. Skąd pomysł na wykorzystanie żywych kolorów? Twórcy podczas produkcji zauważyli, że ulepszony silnik graficzny pozwala im na tworzenie czegoś więcej niż pustynnych pustkowi. Pojawiły się zielone lasy i miasta. Zdano sobie sprawę, że gra będzie miała inny klimat, więc stworzono zatem więcej przyjaznych i zabawnych postaci. Teraz za pomocą kampanii promocyjnej autorzy starają się zaprezentować tę różnorodność.

Autorzy opowiedzieli również o różnorodności w prowadzeniu starć. Główne skrzypce będzie tutaj grała tradycyjna broń, jednak zestaw dodatkowych gadżetów i umiejętności, które przygotowują twórcy, mają zapewnić, że walka zawsze będzie satysfakcjonująca i zaskakująca. Co do pojazdów – choć nad nimi czuwa Avalanche, które przy okazji Mad Maxa pokazało, że zna się na swojej robocie, to nie będzie jednak do nich przywiązywana większa waga. Otrzymamy jeden samochód, którym będziemy się poruszać i go rozwijać. Co prawda, pokierujemy też innymi terenówkami, jednak to nasza będzie najważniejsza.

Czytaj też: Przeprosiny i zapowiedź kolejnych bugów w Fallout 76

Źródło: wccftech.com