Nowe informacje o Red Dead Redemption 2 powodują, że aż chce się już rozpocząć rozgrywkę. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?

Okazuje się, że w Red Dead Redemption 2 wystąpiło ponad tysiąc aktorów głosowych. Już sama ich liczba robi wrażenie, ale robi się jeszcze lepiej, gdy dowiecie się, że mówimy tutaj o samych NPC. Ponadto, każdy z nich ma mieć własną osobowość. Powinniśmy również spodziewać się sporej ilości Indian, którzy nie raz staną nam na drodze podczas swobodnej gry. Jaka będzie ich rola w fabule? Tego jeszcze dokładnie nie wiemy.

Red Dead Redemption 2 ma korzystać z systemu Honoru, który będziemy kształtować w zależności od naszych poczynań w świecie gry. Wpłynie to również na mimikę naszej postaci, posturę, sposób noszenia przedmiotów oraz… muzykę! Wiemy już, że więź z naszym koniem będzie bardzo ważna. Teraz dowiedzieliśmy się, że nasza „znajomość” będzie miała cztery etapy, a każdy z nich pozwoli lepiej prowadzić wierzchowca. Ostania rzecz, gracze będą mogli również fizycznie przeglądać bronie w sklepach, podobnie do sprzedawców Ammu-Nation w grach Grand Theft Auto.

Nowy gameplay z Red Dead Redemption 2

Źródło: gamingbolt.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!